פינות ישיבה

פינות ישיבה

תכנון ובנייה של פינות ישיבה מפוסלות העשויות צמיגים משומשים ובחיפוי מספר שכבות טיח. פינות הישיבה עמידות לשנים ארוכות וזקוקות לתחזוקה מינימלית.
ניתן להזמין את פינות הישיבה במספר אופני גימור: טיח מגוון פיגמנט, גימור צבעוני בחיפוי לכת מגן ובגימור פסיפס.
ניתן לשלב את פינות הישיבה בתוך מערכים משולבים הכוללים גדרות, אדניות ובריכות נוי. בבניית פינות הישיבה אנחנו משלבים עקרונות של שימוש בחומרים ממוחזרים (recycle) או שימוש בחומרים הניתנים לשימוש חוזר (Reuse), באמצעות טכניקות בנייה אלו המצמצמת צריכת חומרים חדשים והמשלבת חומרי פסולת זמינים אנו תורמים את חלקנו בשמירה על איכות הסביבה.

בניית פינות הישיבה יכולה להתבצע בשני אופנים:
  • פינות הישיבה יכולות להיעשות כפרויקט קבלני עצמאי ע"י גילי אשל והצוות באופן מלא החל משלב התכנון ועד שלב הסיום.
  • הפעילות והיצירה שלנו יכולה להשתלב במסגרת של פעילות משפחתית, חברתית וקהילתית, פינת הישיבה נבנית כסדנא משותפת, ניתן לשתף בבנייה ילדים או מבוגרים בכל גיל. לפני תחילת היצירה, מקבלים המשתתפים הסבר על תהליך היצירה , שיטות העבודה, חלוקת העבודה לצוותים, הסברים לגבי אופי העבודה וכמובן הוראות התנהגות ובטיחות. משך תהליך היצירה משתנה בהתאם לסוג הפרויקט והיקפו: אנו מקיימים סדנאות האורכות יום פעילות אחד או בנייה הנמשכת מספר ימים או שבועות.

למי שלא מעוניין להסתפק בפינת ישיבה סטנדרטית ומחפש פינת ישיבה שהיא גם פסל סביבתי, המהווה מקום שמעניק שלווה ובעל סגנון ייחודי, מוזמן לפנות אליי לקבלת פרטים נוספים בטלפון: 052-269-2135 או צרו קשר כאן.  

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן