הנצחה

הנצחה

הנצחת קרובי משפחה חברים ויקירים היא הדרך להשאירם בתודעתנו ולשמר אותם בזיכרוננו באמצעות יצירה פיזית ( אנדרטאות / פסלים ) או ביצירה והקדשה רוחנית. קיימות דרכים רבות ומגוונות לדרך שבה ניתן להנציח את יקירנו. אחת מהן היא ההנצחה במרחב,שבה יצירת אובייקטים ופסלים סביבתיים משמרים את הזיכרון של יקירכם בסביבה הפיזית. בסדנאות הפיסול המשותפות שאנו מקיימים אנו יכולים לתת ביטוי לצורך האישי שלכם בהנצחה ומאפשרים למשפחה ולקהילה להכיר את דמותו ופועלו של יקירכם.
על מנת ליצור אובייקט לשם הנצחה נדרשת הקשבה עמוקה והבנת דמותו של המונצח כפי שבאה לידי ביטוי מפי בני משפחתו וחבריו. הפעילות מצריכה זהירות ורגישות בכדי שנוכל לקבל בסופו של דבר אובייקט או פסל הראויים לדמותו של המונצח.

יצירת אובייקט או פסל לשם הנצחה יכולה להתקיים בשני אופנים :
  • סדנא בשיתוף קרובי משפחה וחברים: אנו מתאימים את הסדנאות שלנו למגוון גילאים: ניתן לשתף בסדנאות ילדים או מבוגרים בכל גיל. הפעילות בסדנא יכולה גם להתבצע כפעילות רב גילאית המשותפת להורים וילדים. משך תהליך היצירה משתנה בהתאם לסוג הפרויקט והיקפו: אנו מקיימים סדנאות האורכות יום פעילות אחד או סדנאות הנמשכות מספר ימים או שבועות.
  • אובייקט ההנצחה יכול להיעשות כפרויקט קבלני עצמאי ע"י גילי אשל והצוות באופן מלא החל משלב התכנון ועד שלב הסיום.

החומרים השכיחים ביצירת אובייקט ההנצחה הנם סלעים או אבנים מקומיות , בטון, שיש, ברזל, עץ ואף חומרים הניתנים לשימוש חוזר. בחירת הפסל או האובייקט  ההנצחה יכולה להתבצע באופן עצמאי, או בהתייעצות עם גילי אשל.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן