עיצוב גדרות

עיצוב גדרות

גדרות לבתים אינן משמשות רק לסימון השטח וקביעת גבולות הגינה, כיום, גדרות מעוצבות יכולות להפוך לגולת הכותרת של הגינה. בעזרת קצת דמיון ויצירתיות אפשר להפוך את הגדר הסטנדרטית  לגדר ייחודית ולא שגרתית המשנה את חזות הגינה והבית. 
בגדר המעוצבת ניתן לשלב
אדניות מובנות המוזנות מים באמצעות מערכת טפטוף סמויה. ניתן לעצב את הגדרות באופן ייחודי על פי תנאי השטח בגינה ועל פי מפרט הלקוח. את הגדרות ניתן לקבל בגמורים שונים: טיח מגוון פיגמנט טבעי בגווני חמרה, חום אוקר ועוד. ניתן לשבץ בגדר חלקי פסיפס על מנת להוסיף לה צבעוניות ואופי ייחודי.
בשוק קיימים סוגים רבים של גדרות לחצר, אותם ניתן לרכוש:  ניתן למצוא גדרות במגוון חומרים: אלומיניום, פלסטיק, עץ, רשתות ועוד. אם אתם מעוניינים במשהו שונה לחלוטין ובכך לשוות לגינתכם מראה ייחודי , אנו מציעים גדרות מעוצבות. בכל גינה אנו בונים גדר ייחודית ושונה המותאמת לאופי הגינה , תנאי השטח ולדרישות הספציפיות של הלקוח. 

 איזה אלמנטים אפשר להוסיף לגדר?

מכיוון שכל גדר מתוכננת באופן פרטני, ניתן לשלב בה  אלמנטים שונים וייחודיים : אדניות תלויות (פרחים או עשבי תיבול), ספסלי ישיבה, מפלים, אדניות המוזנות מים  באמצעות טפטפות, פסיפס, תיבת דואר, תיבות קינון ועוד כיד הדמיון.

האם הגדרות עמידות לפגעי מזג האוויר?

הגדרות נבנות בטכניקות מיוחדות והינן עמידות למשך שנים ארוכות כנגד פגעי הזמן. 

בניית גדרות לחצר בית יכולה להתבצע בשני אופנים:
  • הגדר יכולה להיעשות כפרויקט קבלני עצמאי ע"י גילי אשל והצוות באופן מלא החל משלב התכנון ועד שלב הסיום.
  • הפעילות והיצירה שלנו יכולה להשתלב במסגרת של פעילות משפחתית וחברתית, הגדר נבנית כסדנא משותפת, ניתן לשתף בבנייה ילדים או מבוגרים בכל גיל. לפני תחילת העבודה  מקבלים המשתתפים הסבר על תהליך היצירה , שיטות העבודה, חלוקת העבודה לצוותים, הסברים לגבי אופי העבודה וכמובן הוראות התנהגות ובטיחות. משך תהליך היצירה משתנה בהתאם לסוג הפרויקט והיקפו: אנו מקיימים סדנאות האורכות יום פעילות אחד או בנייה הנמשכת מספר ימים או שבועות.
 

למי שלא מעוניין להסתפק בגידור פשוט ומחפש משהו שונה, גדר שהיא גם פסל סביבתי, גדר שתעניק מראה ייחודי לגינה, מוזמן לפנות אליי לקבלת פרטים נוספים בטלפון: 052-269-2135 או צרו קשר כאן.  

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן